Za 4 dni spotykamy się na starcie Gorlickiego Biegu Górskiego.

Od dziś do soboty można odbierać pakiety startowe w Sklepie Rowerowym Ostre Koło
środa-piątek od 10:00 do 17:00
sobota od 9:00 do 16:00

Kto nie odbierze pakietów w tych dniach, zapraszamy w niedzielę przed startem do biura zawodów na Hali OSiR Gorlice na pierwszym piętrze w godzinach od 8:00 do 9:45. Tam można się również zapisać na bieg.
Zapisy w panelu Competit będą otwarte do godziny 23:59 w czwartek.
W biurze zawodów będziecie mogli pobrać worek na depozyt, który zostawiacie i odbieracie w biurze.

Wszystkie ważne miejsca związane z niedzielnymi zawodami znajdziecie na mapie: WWW. Zwróćcie uwagę na miejsce startu! Spotykamy się na ulicy Nadbrzeżnej, 200 metrów poniżej gorlickiego rynku.

Oficjalna trasa zawodów widnieje na stronie od kilku dni, tak więc jest już wam pewnie dobrze znana: WWW

Bieg startuje o godzinie 10:30. Prosimy was o przybycie do strefy startu 15 min. wcześniej. Sprawdzimy tam obecność każdego zawodnika oraz zrobimy krótką odprawę.

Na trasie w miejscach gdzie występuje asfalt znajdziecie namalowane białe strzałki i oznaczenia kilometrowe. W lesie szukajcie białych taśm z zielonym logiem zawodów.

Na 23 km trasy dotrzecie do bufetu pod schroniskiem PTTK na Magurze Małastowskiej. Miejsce to jest również punktem kontrolnym! Na trasie będą również dwa lotne punkty kontrolne w miejscach znanych tylko nam organizatorom 🙂

Wyniki i galerie po zawodach znajdziecie w tej zakładce: WWW
Wyniki na żywo z mety tutaj: WWW

Jeśli ktoś z was posiada konto na Instagramie zachęcamy do wrzucania zdjęć z trasy oznaczonych #gorlickibieggorski. Pojawią się one od  razu na naszej stronie.

Organiztorzy