12 listopada (sobota) to nasz cel na ten sezon. Mamy nadzieję, że właśnie wtedy będziemy mogli się spotkać podczas VII edycji Gorlickiego Biegu Górskiego w Wysowej-Zdroju.
W tym roku dorzucamy drugi dystans biegu. Będzie to 50 km z najwyższym szczytem Beskidu Niskiego Lackową, a do gry wróci również Rotunda. W sumie wyjdzie 2300m w górę, czyli jak na listopad będzie na bogato:) Więcej informacji na ten temat w późniejszym terminie. Trasę znajdziecie już na naszej stronie.

Tak samo jak rok temu, mamy informację dla zawodników zajmujących czołowe miejsca na zawodach biegowych. Jako że współpracujemy z portalem RateMyTrail, a portal ten klasyfikuje biegaczy w rankingu, to my ten ranking wykorzystamy.
Każda osoba posiadająca ranking na poziomie 730pkt. lub więcej startuje w naszym biegu bez opłaty wpisowej.

Ranking kobiety
Ranking mężczyźni

  • osoby które na chwilę obecną są poniżej 730pkt. ale w przeciągu ostatnich dwóch sezonów na 3 biegach osiągnęły poziom 730 pkt. proszone są o podesłanie nam tej informacji na maila: KONTAKT
  • osoby które są już opłacone na nasz bieg, ale posiadają ranking 730pkt. również proszone są o kontakt
  • tak samo osoby zapisują się dopiero na bieg i mające odpowiedni ranking

Zawsze chcemy jak najlepiej nagradzać najlepszych zawodników. Nagrody finansowe pozostają niezmienione od poprzedniej edycji, ale darmowe wpisowe dla elity powinno w minimalnym stopniu zrekompensować wam inwestycję w bieganie jakie musicie poczynić, aby biegać na takim poziomie.