14 listopada to nasz cel na ten sezon. Mamy nadzieję, że właśnie wtedy będziemy mogli się spotkać podczas VI edycji Gorlickiego Biegu Górskiego w Wysowej-Zdroju. Cały czas przygotowujemy się organizacyjnie z nadzieją, że tej jesieni obostrzenia pandemiczne nie uderzą tak mocno w środowisko biegaczy jak przed rokiem.

W tym roku z nowości pojawiło się na naszym biegu rozwiązanie, które powinno zadowolić zawodników zajmujące czołowe miejsca na zawodach biegowych. Jako że współpracujemy z portalem RateMyTrail, a portal ten klasyfikuje biegaczy w rankingu, to my ten ranking wykorzystamy:)

Każda osoba posiadająca ranking na poziomie 730pkt. lub więcej startuje w naszym biegu bez opłaty wpisowej.

Ranking kobiety

Ranking mężczyźni

  • osoby które na chwilę obecną są poniżej 730pkt. ale w przeciągu ostatnich dwóch sezonów na 3 biegach osiągnęły poziom 730 pkt. proszone są o podesłanie nam tej informacji na maila: KONTAKT
  • osoby które są już opłacone na nasz bieg, ale posiadają ranking 730pkt. również proszone są o kontakt
  • tak samo osoby zapisują się dopiero na bieg i mające odpowiedni ranking

Zawsze chcemy jak najlepiej nagradzać najlepszych zawodników, ale w związku z pandemią nagrody finansowe pozostają na takim poziomie jak w latach poprzednich. Darmowe wpisowe dla elity powinno przynajmniej w minimalnym stopniu zrekompensować wam inwestycję w bieganie jakie musicie poczynić, aby biegać na takim poziomie.

Ranking Biegaczy Górskich - RateMyTrail.com