Za nami III edycja Gorlickiego Biegu Górskiego. Po raz pierwszy w Wysowej-Zdroju i …. jest plan już tam pozostać 🙂 Jako organizatorzy mamy mega pozytywne odczucia po niedzielnych zawodach. Z jednej strony magia tej miejscowości na „końcu świata”, a z drugiej wy jako uczestnicy w liczbie 297 osób dodaliście nam dużo energii do działania. Po imprezie spłynęło do nas dużo pozytywnych opinii od was, ale prosimy również o przysyłanie nam wiadomości co musimy poprawić, abyście wpadali do Wysowej przynajmniej raz w roku co roku.

Co do samych zawodów to wszystko wiecie 🙂 Bartosz Gorczyca po raz trzeci, a Ewa Majer po raz drugi zostali zwycięzcami GBG czego im serdecznie gratulujemy. Pracują bardzo ciężko na treningach, aby później lekko i pięknie wygrywać na zawodach. Stanisław Tomasik i Anna Wszołek zostali najlepszymi zawodnikami „Ziemi Gorlickiej”.
Wyniki i zdjęcia (wszystkie galerie) oraz relacje znajdziecie na tej stronie: WWW

Dziękujemy Ośrodkowi Zacisze, za udostępnienie wymarzonej bazy na organizacje zawodów. Za przygotowanie pysznego cieplutkiego makaronu, którego było pod dostatkiem, stanęliście na wysokości zadania, nie ma co! Po porostu wszystko się zgadzało. Również podziękowania dla wszystkich firm i organizacji, które nam zaufały i wsparły GBG.

Dziękujemy fotografom za piękne zdjęcia, które ukazały ducha rywalizacji, piękno miejsca i po prostu dobrą zabawę. Dziękujemy całej ekipie Grupetto i wolontariuszom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem, obsługiwali bufet i wiele wiele innych rzeczy. I dziękujemy wam drodzy biegacze za tak liczne przybycie. Wasze uśmiechy i energia mimo niskiej temperatury, złożyły się na naprawdę gorącą atmosferę od startu po samą metę. Na te kilka godzin Wysowa zmieniła się w królestwo pozytywnych biegaczy.

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego to widzimy się za rok w Wysowej!

Organizatorzy