5 dni dzieli nas od startu III edycji Gorlickiego Biegu Górskiego. Tym razem padło na Wysową (ale nie pytajcie nas już dlaczego nazwa pozostała po staremu:) )
Widzimy się już w najbliższy weekend, tak więc mamy kilka informacji, które pomogą wam i nam lepiej odnaleźć się w niedzielę:

 

  1. Wszystko wskazuje na to, że będzie was na starcie prawie 300 osób. Jeśli chcecie być pewni otrzymania pełnego pakietu startowego, to prosimy o zapisywanie się internetowo i opłacenie startu do czwartku. W dniu zawodów przygotujemy ekstra 50 numerów startowych ponad limit (300), ale nie zapewnimy tym osobom pełnego pakietu startowego.
  2. Parking dla wszystkich startujących będzie zlokalizowany w Ośrodku Zacisze na samej górze po prawej stronie. Wjeżdżając do Wysowej zobaczycie pomarańczowe tabliczki z czarnymi strzałkami, które doprowadzą was do Zacisza.
  3. 100 m przed parkingiem po lewej stronie będzie mieścić się biuro zawodów (BZ). Jeśli będziecie chcieli zostawić plecaki, klucze do auta itp. rzeczy w BZ to uśmiechnijcie się do dziewczyn z biura i sprawa powinna być załatwiona.
  4. W budynku w którym będzie zlokalizowane BZ na I piętrze będą zlokalizowane 4 toalety (2x damskie i 2 x męskie) przy pokojach w których będzie się można również przebrać. Na parterze będzie jedna toaleta dla mężczyzn. Jeśli macie ochotę na regenerację po biegu to 1 km od Ośrodka Zacisze znajduje się Park Wodny z saunami i jacuzzi.
  5. Osoby chcące otrzymać FV proszone są o podesłanie nam informacji z danymi do FV do piątku. (FV będą do odbioru w BZ), lub do tygodnia po zawodach. Mail: grupettogorlice@gmail.com
  6. BZ będzie otwarte od 8:00 do 10:00, a dla pierwszych 200 osób, które odbiorą pakiet mamy niespodziankę od ekipy Kinrunner. Pakiety można także odbierać w Sklep Rowerowy Ostre Koło w Gorlicach od wtorku do soboty.
  7. Bieg startuje o 10:30, a dekorację przewidujemy ok. 14:00. Limit wynosi 4h, ale na mecie będziemy czekać do ostatniego zawodnika.
  8. Trasa będzie w całości oznaczona. Na 14,5 km będzie zlokalizowany bufet na którym będzie: woda, cola, herbata. Do jedzenia znajdzie się tam: gorzka czekolada, kruche ciastka, banany, orzeszki.
  9. Po ukończonym biegu zapraszamy na posiłek do budynku w którym zlokalizowane będzie BZ. (nie będzie bloczków na jedzenie, ale prosimy zabrać ze sobą numer startowy)
<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1piIaXB5ojUoO12xL7iyjJ69E3268UDMJ" width="840" height="580"></iframe>