Już za tydzień spotykamy się na starcie IV edycji Gorlickiego Biegu Górskiego. Czasu coraz mniej, wszystkie biegi niepodległościowe już za wami, tak więc skupmy się na tym co za tydzień w Wysowej 🙂

Mamy kilka informacji, które pomogą wam i nam lepiej odnaleźć się w najbliższą niedzielę:

 1. Na starcie pojawi się 400 osób, czyli dokładnie tyle ile wynosi limit zapisów. Prosimy już nie pisać maili, dzwonić, wysyłać listów, smsów. Nie mamy możliwości dopisania nikogo i także w dniu zawodów nie będzie takiej możliwości!
 2. Parkingi dla wszystkich startujących będzie zlokalizowany w Ośrodku Zacisze. Przygotujmy trzy lokalizacje parkingów, a nasi ludzie będę was kierować na odpowiednie miejsce.
 3. Biuro zawodów (BZ) będzie zlokalizowane po prawej stronie Ośrodka (NIE po lewej jak w roku ubiegłym). Jeśli będziecie chcieli zostawić plecaki, klucze do auta itp. rzeczy w BZ to uśmiechnijcie się do dziewczyn z biura i sprawa powinna być załatwiona.
 4. Koło budynku w którym będzie zlokalizowane BZ będzie umieszczonych 6 toalet typu ToiToi.
 5. Jeśli macie ochotę na regenerację po biegu, to 1 km od Ośrodka Zacisze znajduje się Park Wodny z saunami i jacuzzi. Park Wodny przygotował dla uczestników biegu zniżkę na wstęp na basen. Kupony zniżkowe otrzymacie w pakiecie startowym (wstęp ze zniżką obowiązuje tylko w niedzielę).
 6. Osoby chcące otrzymać FV proszone są o podesłanie nam informacji z danymi do FV do piątku. (FV będą do odbioru w BZ), lub do tygodnia po zawodach. Mail: grupettogorlice@gmail.com
 7. BZ będzie otwarte od 8:00 do 10:00. Pakiety można także odbierać w Sklepie Rowerowym Ostre Koło w Gorlicach w piątek od 12:00 do 16:00 oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.
 8. Bieg startuje o 10:30, a dekorację przewidujemy ok. 14:00.
 9. Trasa będzie w całości oznaczona. Na 14,5 km będzie zlokalizowany bufet na którym będzie: woda, cola, herbata. Do jedzenia znajdzie się tam: gorzka czekolada, kruche ciastka, banany, orzeszki. 200-300m za bufetem zorganizujemy „strefę zrzutu” i gorąco prosimy aby TYLKO w tamtym miejscu na trasie wyrzucać śmieci.
 10. Limit czasowy:
  2:30 h od startu – wybiegnięcie z bufetu (osoby które nie zdążą wybiec w tym czasie z bufetu będą kierowane na Kozie Żebro z pominięciem 4km trasy przez Rotundę, będą one uwzględnione w wynikach za osobami które przebiegły całą trasę)
  4 h od startu – wbiegnięcie na metę
 11. Dla pierwszych 150-ciu osób na mecie Browar Pilswizer z Grybowa ufundował butelkę dobrego piwa 🙂 a każdy z uczetników otrzyma butelkę wody mineralnej od Wysowianki.
 12. Po ukończonym biegu zapraszamy na posiłek (bloczki na jedzenie w pakiecie startowym).

Organizatorzy